Дім, в якому живе не він?

dom1_01-01
15 переглядів

Суддя Бориспільського міськрайонного суду Віталій Журавський не вказав у декларації 2017 року маєток, в якому живе. Цей факт журналісти виявили в ході розслідування для програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом”, повідомляє bihus.info.


Маєток, якого немає у цьогорічній декларації судді, розташований у селі Красилівка на Київщині. При цьому суддя і його дружина не заперечували, що живуть у будинку. Віталій Журавський посилався лише на те, що ця нерухомість належить доньці. А оскільки донька, за його словами, із ним не проживає, то він її і не декларував.

“Це – будинок моєї доньки, яка живе окремо зі своєю сім’єю. Зареєстрована за іншою адресою”, – пояснив суддя Віталій Журавський знімальній групі BIHUS.Info.

Цей коментар журналісти отримали біля в’їзду в маєток.

На зауваження, що за законом він в будь-якому разі повинен декларувати нерухомість, в якій проживає, Віталій Журавський відповів: “Я там такої графи не знайшов”.

 

Дружина судді Валентина Журавська теж повинна декларувати своє майно і доходи. Вона працює завідувачем Броварської міської державної нотаріальної контори. Але в її декларації цієї нерухомості також немає.

Втім, у деклараціях за 2014 і за 2015 роки Віталій Журавський цей будинок вказував. Зникає він, починаючи з декларації за 2016 рік.

 

Саме восени 2016 року Маргарита Журавська (так звати доньку судді) отримала у подарунок одразу 5 об’єктів нерухомості. Серед них – і будинок з ділянкою у с. Красилівка.

 

За законом, недостовірне декларування своїх доходів і майна може розцінюватися як адміністративне або навіть кримінальне правопорушення.

За матеріалами bihus.info

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>