Військовий прокурор приховав дохід у майже 300 тисяч гривень?

лемешев
22 переглядів

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Нацагентства із запобігання корупції.

За НАЗК, прокурор військової прокуратури Вінницького гарнізону Павло Лемешев вказав недостовірну інформацію у декларації за 2016 рік.

Прокурор вказав невірні відомості щодо своєї заробітної плати, пенсії свого батька, соціальних виплат, а також отриманої спадщини (подарованого майна).

Загалом встановлено недостовірних відомостей на суму 273 800,82 грн.

Національне агентство з питань запобігання корупції передало до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо недостовірних відомостей у декларації Лемешева.

Подібні правопорушення тягнуть за собою штраф від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>