Етапи в житті судді Богдана Саніна, що заборонив Майдан та не підтвердив кваліфікацію

3 etapy-01
15 переглядів

Як повідомляють журналісти Bihus.Info, суддя Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін своїм рішенням заборонив на місяць організовувати мирні мітинги під час Революції Гідності. У квітні 2014-го Вищий адміністративний суд України це рішення скасував.

З 2015-го року суддя не міг здійснювати правосуддя – його п’ятирічний термін перебування на посаді завершився, а безстроково він обраний не був.

На співбесіді у квітні 2018 Санін мав шанс підтвердити свою доброчесність та подовжити повноваження. Однак цього не сталося. 4 члени колегії ВККС з 4-х прийняли рішення, де Саніна визнали таким, що “не підтвердив здатність здійснювати правосуддя”.

Тим часом у березні 2014-го року дружина Богдана Саніна Анна придбала яхту.  Ринкова вартість судна – близько 100 тисяч доларів, натомість жінка вказала, що придбала її за половину ціни – 50 тисяч доларів.

Також подружжя користується будинком у Конча-Заспі, який орендує тесть Саніна – Володимир Яцуба – колишній голова Севастопольської райдержадміністрації. Ще один будинок у користуванні – площею 517 квадратів, належить тещі Богдана Саніна Оксані Яцубі. Дві квартири площею 150 та 170 квадратів мають дружина Богдана Саніна та його мати Тамара.

За матеріалами Bihus.Info.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>