Різко збіднів?

nazirov-01-01-01 (1)
16 переглядів

Екс-керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров задекларував 6 гривень власних доходів за 2017 рік. Прибуток він отримав як проценти з банківського вкладу в “Укргазбанку”.  Про це повідомляє bihus.info

 Ще Насіров вказав у декларації 55 тисяч доларів і 1 млн 250 тисяч гривень грошових заощаджень. За рік до того, у 2016 він мав 420 тисяч євро, 1 млн доларів і понад 4 млн гривень готівки. За підрахунками журналістів, за рік він збіднів на понад 43 млн гривень. Це може бути частина застави, внесеної за нього у суді.

Дружина екс-очільника податкової Катерина Глімбовська отримала 40 тисяч гривень зарплати і понад 9 мільйонів від передачі прав та обов’язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва.

Із цінних речей 28 січня 2017-го, у день народження Катерини Глімбовської, у неї з’явився новий швейцарський годинник фірми Rolex. Ще один годинник – Breguet, подарували 3 березня на день народження самому Насірову. Також подружжя задекларувало колекції вин, творів мистецтва й антикваріату, п’ять транспортних засобів, два будинки і чотири квартири.

За матеріалами bihus.info

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>