Арсен Аваков задекларував дивіденди від італійської компанії

avakov_7509d
15 переглядів

Сума дивідендів від компанії “Avitalia s.r.l.” сягнула майже 150 тисяч євро, передає Інтерфакс-Україна.

Дана інформація, уточнює видання, вказана міністром внутрішніх справ у виправленій декларації за 2017 рік. Арсен Аваков також зазначив, що володіє 100% корпоративних прав в італійській компанії ТОВ “Avitalia s.r.l.” Нагадаємо, саме через компанію “Avitalia s.r.l.”, яка поглинула іншу фірму, Арсеном Аваковим була придбана вілла в Італії на 26 кімнат. Цю інформацію оприлюднило видання «Наші гроші». Маєток міністр назвав бізнес-проектом дружини.

Також згідно з декларацією міністр є кінцевим власником двох кіпрських компаній – Ulisse Management Limited і Fontana Management Limited.

Окрім дивідендів від італійської фірми серед власних доходів у декларації Арсен Аваков вказав 710 тис. грн зарплати як міністр внутрішніх справ, та майже 300  тисяч гривень відсотків в “Ощадбанку”.

Безготівкові заощадження Арсена Авакова згідно електронному звіту розміщені у двох фінансових установах – «Ощадбанку» та «Укрексімбанку». Загальна сума  – понад шість мільйонів у гривневому еквіваленті.

Ще він володіє 200 тисячами гривень в дорогоцінних металах. Готівкою Арсен Аваков зберігає 25 тисяч гривень, 10 тисяч доларів, 60,2 тисячі євро, 1,9 тисяч канадських доларів та 96 тисяч японських ієн.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>