Рекордсмен: 149 фірм не задекларував депутат з Харківщини

zabolotnui
21 переглядів

Замість 150 підприємств-клонів Олександр Заболотний вказав у електронному звіті лише одне. Про це повідомляє bihus.info, посилаючись на Opendatabot

Олександр Заболотний  – депутат Малоданилівської об’єднаної територіальної громади Дергачівського району Харківської області. Чоловік, як з’ясували журналісти, володіє 150-ма фірмами-клонами. При цьому у своїх деклараціях за два минулих роки роки він вказав одну.

17 компаній Олександр Заболотний зареєстрував у 2015-2016 роках. Після чого почав створювати десятки юридичних осіб з аналогічними видами діяльності та назвами. У кожної є порядковий номер.

Профіль 137 компаній  – надання в оренду майна, 6 займаються обслуговуванням об’єктів. Також серед видів діяльності  – прибирання та торгівля, вирощування зернових.

Така кількість подібних фірм може використовуватись для зменшення податків, вважають юристи проекту «Тисни».

У деклараціях Олександр Заболотний вказав, що працює директором оздоровчого комплексу «Сонячна долина», який входить до групи компаній «АВЕК» нардепа Олександра Фельдмана.

Також «Авек» володіє харківськими ринками «Барабашово» та «Лужники», назви яких фігурують у наіменуваннях 24 фірм Заболотного.

У деклараціях Олександр Заболотний забув вказати 32 920 гривень внесків до статутних фондів товариств, проте до відповідальності його можна було б притягнути тільки якби ця сума перевищила 85 тисяч.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>