12 мільйонів доходу та 10 суддів без авто

dnipr_sud
21 переглядів

Журналісти bihus.info дослідили статки служителів Феміди Дніпровського райсуду.  

Найбільший дохід у судді Нелі Ластовки. Разом з чоловіком вона заробила 1 млн 380 тисяч гривень. Її чоловік у часи Віктора Януковича, як раніше дослідило видання, працював заступником прокурора Київщини, та після звільнення купив три дорогі авто.

Найбільше ж заощаджень має Наталія Яровенко. Вона задекларувала 182 тисячі доларів готівки.

Найбільшу площу землі – 9,5 тисяч гектарів – зареєструвала Ірига Галига.

Квартиру у столиці, недобудований будинок площею 315 квадратних метрів  та ще дві хати, розташовані на Київщині та Чернігівщині, задекларувала  суддя Дніпровського району Оксана Бірса. Саме в її декларації найбільша площа приміщень. Двоє суддів житла в Києві не вказали.

Найбільший же автопарк декларує Андрій Курило. Його дружина їздить на Mitsubishi Pajero Sport, сам же суддя володіє лише водним засобом і причепом до нього, проте бере в мами покататися Toyota Venza і Toyota Land Cruiser 200.

10 суддів не задекларували автівок взагалі.

Сукупний дохід 30 суддів Дніпровського району становить майже 12 мільйоні гривень, разом вони задекларували 18 мільйонів заощаджень, понад 46 тисяч квадратних метрів землі та 5000 квадратних метрів житлових приміщень.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>