Одну гривню доходу на рік має чоловік чиновниці-підприємець?

slyvkanich1-01
19 переглядів

Принаймні, так вказала чиновниця у декларації. Хоча фірма чоловіка виграла за два роки тендерів на понад три мільйони.

Про це пишуть «Наші гроші», посилаючись на видання «Курс». Журналісти повідомляють, що головний фахівець відділу у Бородчанській райадміністрації Зоряна Сливканич вказала 1 гривню доходів у чоловіка у декларації за 2016 рік. При цьому, як з’сувало видання, чоловік Зоряни Ярослав Сливканич має фірму «Ярекс-буд» та мережу магазинів будматеріалів «Ол-буд».

Підприємство Ярослава Сливканича у тому ж 2016 році вигравало тендери від управління освіти та науки тієї ж Бородчанської райдержадміністрації та украла 6 довогорів з Глибівською та Старобогородчанською сільрадами та з управлінням освіти райадміністрації. «Ярекс-буд» отримала на держзакупівлях понад 700 тисяч гривень.

Освітяни продовжували працювати з фірмою Ярослава Сливканича і у 2017 році. Загалом угод уклали на 2,5 млн. грн. Таким чином за два роки фірма отримала держзамовлень на загальну 3,2 млн грн.

 

Підготовлено ГО «НУНА» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>