Кримінальне провадження відкрито щодо депутата Полтавської облради Юрія Лебедина

lebedyn_2-01
23 переглядів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала справу після звернення юристів проекту «Тисни» (Bihus.Info). Чиновника підозрюють в декларуванні недостовірної інформації.

В декларації Юрія Лебедина не зазначені понад 20 підприємств, які належать депутату.

Декларації депутатів Полтавської облради проаналізували громадські активісти з руху ЧЕСНО. Вони і з’ясували, що представник ВО “Батьківщина” Юрій Лебедин задекларував право власності на ТОВ “Чиста криниця”, вартість якого у грошовому вираженні становить 40 млн грн. Також депутат задекларував дивіденди на ТОВ «Спецкран».

Та поза декларацією депутата залишилось і те, що він є головою Ради засновників товариства «Спецкран», і право власності на ще 20 підприємств. При цьому вартість прихованих внесків у статутні капітали цих компаній становить близько 23 мільйонів гривень.

З цією інформацією активісти руху ЧЕСНО за допомогою юристів проекту “Тисни!” звернулись до правоохоронців. Оскільки вартість внесків відрізняється від інформації у декларації на суму понад 344,5 тисячі гривень (250 мін з/п у 2016 році) чиновник має понести відповідальність за подання завідомо недостовірних даних.

 

За матеріалами bihus.info

 

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>