Більше 3000 декларацій за 2017 рік вже подано до єдиного державного реєстру

декларації_Україна
5 переглядів

Про це повідомляє прес-служба НАЗК. Черговий етап подання декларацій розпочався 1 січня та триватиме до 1 квітня. Декларації мають подати президент, керівництво АП, прем’єр-міністр та інші урядовці, депутати Верховної Ради і місцевих рад, селищні і міські голови, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, судді, керівники підрозділів НАБУ, Податкової, ДБУ, СБУ і прокуратури.

Вперше цього року декларації подаватимуть і представники громадських організацій. Адже 23 березня 2017 року Верховна Рада ухвалила закон, який зобов’язує подавати декларації у тому числі  представників громадських організацій, що здійснюють антикорупційну діяльність, а також усіх контрагентів установ, які отримують кошти міжнародних програм на протидію корупції.

Наразі НАЗК повідомляє, що за 2017 рік подано 3609 щорічних декларацій. Для порівняння – у жовтні 2016 року повідомлялось, що, наприклад, перевірці Агентства підлягає більше мільйона податкових звітів.

За матеріалами «Детектор-медіа».

Підготовлено ГО «НУНА» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>