У десятій частині проаналізованих декларацій луганських посадовців активісти знайшли порушення

Luganschina
16 переглядів

133 декларації держпосадовців з Луганщини перевірили автивісти Луганської коаліції «Громадяни за прозорість дій влади». 10 відсотків з них суперечать закону «Про запобігання корупції».

Про це повідомив керівник проекту «Через декларації до прозорої влади в Луганській області» Артем Шевченко під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Активісти перевіряли декларації посадовців Троїцького, Сватівського, Новопсковського та Білокуракинського районів Луганської області. Найбільше порушень знайшли у електронних звітах посадовців Сватівського району: неточності є у 7 із 13 перевірених декларацій. Ще 5 декларантів не надали повну інформацію про власне майно та майно членів родини.

Згідно з аналізом більшість дружин посадовців займаються підприємницькою діяльністю. Найбільший же дохід за 2016 рік отримала дружина голови Білолуцької селищної ради Новопсковського району – вона задекларувала майже 1 мільйон гривень.

Активісти вже подали заяви щодо виявлених порушень до Національного агентства з питань запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро України.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>