Суддя їздить на чужому авто та володіє кількома земельними ділянками

ДЖУЛАЙ ОБЛОЖКА
32 переглядів

Про це повідомляє Prosud.info.

За даними журналістів, заступник Голови Апеляційного суду Одеської області та секретар судової палати з розгляду кримінальних справ Олександр Джулай їздить на авто, зареєстрованому на іншу людину. Це – Wolkswagen Touareg.

Суддею Олександр Джулай працює з 1989 року.

У вільному доступі є декларація родинних зв’язків Олександра Джулая. В ній він вказав 30-річного сина – Дмитра Джулая, який працює адвокатом в компанії ТОВ «Інтраст Юридична фірма». Право на зайняття адвокатською діяльністю він отримав лише у 2012 році.

У декларації зазначений і брат судді – Олексій Джулай. Вказано, що до березня 2016 року він працював старшим оперуповноваженим Управління захисту економіки в Одеській області.

В декларації Олександра Джулая відсутня дружина Світлана. Втім, журналісти не можуть ані підтвердити, ані спростувати інформацію – чи є вона досі дружиною Олександра Борисовича. Ми лише можемо констатувати, що у судовому реєстрі відсутні будь-які рішення про розлучення цього подружжя.

У своїх деклараціях за 201320142015 та 2016 роки Олександр Джулай вказав близько 1,2 млн грн доходу.

Суддя живе у маєтку в Одесі на вулиці Бажана. Площа цього будинку 563 кв. м., а задекларована вартість – 643 тис. грн. У 864 тис. грн Олександру Джулаю обійшлася земельна ділянка, яка за розміром повністю збігається із площею будинку.

Серед нерухомості у власності судді є ще одна земельна ділянка у Любопіллі, точне місце розташування якої журналістам ідентифікувати не вдалося.

Суддя лише користується Wolkswagen Touareg 2012 року. Власником цього авто є Русин Андрій Іванович.

Серед заощаджень у судді 36 тис.  грн та 3,2 тис. доларів.

У реєстрі речових прав на нерухоме майно журналістам вдалося більш детально дізнатися про статки родичів судді. Зокрема, будинком в Одесі володіє його син. Площа цього житла – 184 кв. м.

Світлана Джулай – колишня або нинішня дружина судді, теж має достатньо майна. З реєстру прав на нерухоме майно розслідувачі дізналися, що вона володіє 3 квартирами та 2 нежитловими приміщеннями в Одесі.

 

За матеріалами Prosud.info

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>