Співмешканка військового прокурора Борзих їздить на джипі за 1,5 млн гривень і орендує будинок за 90 тисяч гривень на місяць

spivmeshkanka
85 переглядів

Дмитро Борзих є заступником головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Ще в квітні 2017 року Анатолій Матіос видав постанову і зобов’язав НАЗК вилучити декларацію Дмитра Борзих та ще десятків військових прокурорів з публічного доступу.

Наразі, доступна неофіційна копія е-декларації за 2016 рік датується березнем 2017 року.

В ній можемо побачити користування будинком в селі Лісники площею у 390 кв.м., автомобіль Toyota Camry вартістю 300 тисяч гривень, зарплату 378 тисяч гривень на рік.

А також відчуження нерухомого майна на 500 тисяч гривень. Тобто, продаж квартири в окупованому Луганську невстановленому іноземцю.

Журналісти bihus.info спробували перевірити, як насправді живе заступник головного військового прокурора, та чим він користується і володіє.

В тому самому будинку,  де і Дмитро Борзих, в Лісниках, на спільній житловій площі, мешкає жінка. Це – Дар’я Полякова, що має у володінні новенький Range Rover Evoque за півтора мільйони гривень. Також з минулого року вона володіє квартирою в ЖК «Паркове місто» приблизною вартістю 3 мільйони гривень.

До пана Дмитра цим будинком користувались інші люди. Ріелтор, що здавав в оренду цей будинок раніше, каже, що тоді вартість оренди за цей будинок складала 3500 доларів, або 90 тисяч гривень на місяць. Це вдвічі більше за місячну зарплату прокурора.

Навіть якщо ці гроші за оренду оплачує заможна співмешканка прокурора, право на користування має бути внесене до його декларації, зазначають журналісти.

На початку року цих відомостей там не було.

За матеріалами bihus.info

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>