Податковий інспектор та дружина співробітника СБУ задекларувала перед звільненням Mercedes-benz та шубу

карпушина
116 переглядів

Крім цього Наталія Карпушина задекларувала коштовності та дорогі годинники, повідомляють “Наші гроші”. 

Головний податковий інспектор з Києва Наталія Карпушина перед звільненням задекларувала коштовності, автівки, майно, а також майже 2 мільйони гривень. При цьому її доходи з наявних декларацій такі: 103 тис грн – у 2013 році і 6 тис грн – «декретні» за 2016 рік.

У декларації інспектора – 47 тисяч доларів, 700 тисяч гривень, годинники Ulyss Nardin, Rolex, Audemars Piguet, сережки та каблучки з дорогоцінного металу та каміння, шуби, а також автівка Mercedes-benz E350. Мінімальна ціна таких машин – 500 тисяч гривень, згідно ж декларації Наталія придбала її вп’ятеро дешевше.

Як свідчить декларація чиновниці за 2013 рік, Наталія Карпушина є дружиною Сергія Карпушина – заступника начальника управління у складі центрального апарату СБУ. Сергій Карпушин фігурує у списках людей, яким міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дарував зброю.

Також Карпушин згадувався як радник очільниці НАЗК Наталії Корчак у свідченнях керівника департаменту фінконтролю НАЗК Ганни Соломатіної.

Соломатіна заявила, що працівниками НАЗК було зібрано інформацію про фальсифікацію документів у НАЗК та повний контроль агентства Адміністрацією Президента. Цю інформацію відправили до Генеральної прокуратури. Однак документи повернулися з ГПУ до НАЗК.

«Саме Карпушин приніс назад пакет з документами про зловживання у НАЗК, який мій колега відвіз на Різницьку. Повернув незареєстрованим і сказав: не лізьте», – заявила Ганна Соломатіна.

Декларації Наталії Карпушиної на сайті НАЗК за 2014 та 2015 рік відсутні. А в декларації інспектора за 2016 рік Сергій Карпушин уже відсутній. Утім, інформації про розлучення подружжя, яке має двох дітей, а тому мало б розлучатися через суд, реєстр теж не містить.

 

За матеріалами «Наші гроші».

 

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>