«Чужа» власність на Болгарському узбережжі (інфографіка)

IWEIKIN-01
16 переглядів

Нардеп від «БПП» Костянтин Іщейкін переписав нерухомість та бізнес на сонячному березі на тещу та помічника, пишуть «Наші гроші».

Квартиру у болгарській Варні він продав тещі у 2014, а компанію перереєстрував на помічника влітку 2016.  Про це свідчать витяги з майнового та бізнесового реєстрів Болгарії.

Квартира у курортному містечку має площу 72 кв. м. Поряд з нею є й паркомісце, також продане тещі нардепа Вірі Пантелеймонівні Кальник. Як свідчить витяг з реєстру нерухомості Болгарії, Іщейкін з дружиною Юлією придбали нерухомість у 2008 році за 78 233 BGN (40 тис. євро), а продали у 2014 році у півтори рази дешевше – за 49 763 BGN (25 тис. євро). За ринковими цінами подружжя Іщейкіних мало б виручити за апартаменти орієнтовно 73 тис. євро.

У декларації ж за 2014 рік доходи від продажу квартири не з’явились. Болгарської нерухомості не було у його декларації за 2013 рік.

Про те, що нардеп позбувся ще й бізнесу, стало відомо з комерційного реєстру Болгарії. Компанію «Юкон Інвест», співзасновниками якої були Костянтин з дружиною Юлією, він перереєстрував на помічника Сергія Соколовського.

При цьому нардеп не задекларував ані компанії у 2015 році, ані доходів від продажу корпоративних прав у 2016.

За матеріалами видання «Наші гроші».

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>