Родина Наталії Королевської орендує маєток вартістю 2 млн доларів

Korolevskaya1
21 переглядів
Оренда ж комплексу будинків має становити, за оцінками експертів з нерухомості, щонайменше 200 тис. грн. на місяць. 

Про це повідомляє bihus.info. Нерухомість розташована у сілі Лісники під Києвом. На території комплексу – декілька будинків, штучне озеро, басейн, декоративний город та власна гора. Все це з 2014 року формально належить кіпрській компанії “Лісерена ЛТД”.

В коментарі журналістам програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” нардеп розповіла, що нерухомість орендують її батьки.Натомість програма регулярно фіксувала, що з роботи Королевська приїжджає саме до цього маєтку.

dom korolevskaya

Президент же Спілки фахівців з нерухомого майна України Віктор Несін оцінив вартість нерухомості у два мільйони доларів, а оренду – у щонайменше 200 тис. грн за місяць.

 «Оренда може бути й значно дорожчою, – зауважив Віктор Несін. – Треба враховувати той факт, що там потрібен персонал, тому що просто так не можна утримувати такий великий комплекс. Вартість приблизно буде починатись від 200 тис. грн на місяць. Я думаю, що вона може бути й вищою, до півмільйона грн,» – говорить президент спілки фахівців з нерухомого майна України.

 Проживання Королевської у цьому комплексі підтвердили і сусіди. Її часто бачать на горі, що розташована на території. Сама ж нардеп розміщує у соціальних мережах фотографії із городу із підписом: “Собрала урожай”.

 У декларації Королевської будь-яка згадка про цей маєток відсутня. Там записана лише квартира у Києві на 242 кв.м, у власності чоловіка, також нардепа, Юрія Солода. Інша нерухомість – офіс та земельні ділянки, залишились у окупованому Луганську.

 Підготовлено ГО «НУНА» за матеріалами ГО «ТОМ14» в рамках проекту «Декларації».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>