Прокурор ГПУ купив квартиру за 5 гривень, а його дружина – «Ягуар» за 10 тис. гривень

lukashenko28
113 переглядів

Згідно декларації начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Генеральної прокуратури України Олександр Лукашенко володіє двома квартирами в Києві. Одна, площею майже 40 м², коштує 319 тис. грн, а інша, на 31 м², обійшлася йому в 5 гривень.

Також у власності Олександра є дві земельні ділянки на 1201м² та 1000 м² у Віті-Поштовій та Софіївській Борщагівці і будинок площею у 307м².

Все інше майно належить дружині прокурора – Ірині Лукашенко. Це будинок площею 288 м²  в Києві. У витязі із Державного реєстру прав на нерухоме майно вказано, що у 2016 році Ірина придбала його за 10 тис. грн (34 грн за метр квадратний).

Ще один дім Ірини Лукашенко має загальну площу 405 м². Розташований маєток на вулиці Юрія Лаврова, а його вартість не вказана.

Та і це не всі будинки дружини прокурора. Ще один розташований у с. Микуличин, поблизу міста Яремче в Карпатах. Як ми можемо побачити із декларації прокурора, Ірина Миколаївна є власником 70% цього маєтку, а решта 30% належить Ользі Мельничук  – дружині прокурора Івано-Франківської області Валерія Мельничука. Сьогодні цей будинок є готелем «Inn ZatishOK». Площа цього маєтку 288,5 м².

Таланти у купівлі дорогих речей задешево торкнулись і автопарку родини прокурора.

Судячи з декларації, сам прокурор Олександр Лукашенко немає не тільки власного авто, а й прав користування автомобілями дружини. Натомість Ірина Лукашенко у 2016 році придбала Jaguar XF 2010 року, заплативши за нього 10 тис. грн, при цьому вартість даного автомобіля на сьогодні становить щонайменше 23 тис. дол. або  більше 600 тис. грн. Ще одним надбанням дружини прокурора у 2016 році став автомобіль Audi Q3  2011 р. в. Раніше, у 2012 році, пані Ірина придбала новенький Land Rover Freelander 2 за 380 тис. грн.

З використанням матеріалів  «PROSUD».

http://blog.prosud.info/lukashenko_oleksandr_oleksandrovich.html

Підготовлено ГО «НУНА» в рамках проекту «Декларації»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>