Нічого  – собі, все – родичам: донька та батько заступника прокурора мають елітні квартири

dragomirova-2a_0
53 переглядів

Дві квартири у комплексі «Новопечерський двір» зареєстровані на родичів заступника військового прокурора Центрального регіону Ігоря Коваля. Елітним житлом володіють 20-річна донька та батько правоохоронця, прокурор ГПУ у відставці. Батько ще володіє й двома будинками. Про це повідомляє проект «Декларації» на сайті bihus.info.

Вероніка Коваль стала власницею квартири площею 105 кв. м. у травні цього року. Про це свідчить Реєстр речових прав на нерухоме майно. Ціни на подібні квартири без ремонту становлять близько 175 тисяч доларів.

Також Вероніка Коваль та її мати Наталія володіють ще однією квартирою у будинку навпроти. Вона спершу була виділена як службова, а потім приватизована.

Батько Ігоря Коваля Петро Коваль, який працював у Генпрокуратурі до 2015 року, став власником квартири у комплексі «Новопечерський двір» у 2016 році. Площа житла – 127 кв. м. Ціни на подібні квартири без ремонту стартують від 200 тисяч доларів.

Окрім цього, Петро Коваль є власником двох будинків площею 251 кв. м. у Севастополі та 264 кв. м. на Осокорках. За інформацією з Реєстру речових прав на нерухоме майно, останній під час купівлі у 2011 році був оцінений у 1,4 млн гривень (понад 175 тисяч доларів за тодішнім курсом). У соцмережах його невістки Наталії можна побачити фото із подвір’я цього будинку, у синовій же декларації користування ним не вказане.

Також у 2016 році Ігор Коваль задекларував 10 тисяч доларів, 7 тисяч євро і 5 тисяч фунтів стерлінгів готівки. В органах прокуратури він працює з 2006 року, а до того 5 років працював у СБУ.

Підготовлено ГО «НУНА» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>