НАЗК перевірить декларацію Першого заступника голови Адміністрації Президента

ковальчук
18 переглядів

Крім декларації Віталія Ковальчука перевірять податкові звіти прокурорів, депутатів міських рад, поліцейських, представників міністерства молоді та спорту, рахункової Палати та навіть комунальників.

Про це повідомляють на сайті НАЗК. Всього мають перевірити декларацій 19 держслужбовців. Перевірятимуть документи за 2016, а іноді – і за 2015 рік. Перевірка декларацій триватиме два місяці, втім податкові звіти п’яти людей перевірятимуть на 30 днів довше. Аудит торкнеться чиновників з Київщини, Дніпропетровщини, Донеччини, Вінниччини, Луганщини, Харківщини та Одещини.

Як повідомляють у НАЗК, проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, отриманою у листах, зверненнях чи скаргах, з повідомлень засобів масової інформації. У повідомленнях мають бути наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, які стосувались конкретного суб’єкта декларування.

Віталій Ковальчук був головою виборчого штабу Петра Порошенка на останніх президентських виборах. У червні 2014 стає головою фракції «Удар», а 26 грудня 2014 призначений першим заступником голови Адміністрації Президента.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>