Нацагентство із запобігання корупції взялося за декларацію Онищенка

онищенко
6 переглядів

Про це повідомляє проект «Марлін». За інформацією проекту, НАЗК вже надіслало запит до Верховної Ради щодо низки документів і відомостей стосовно Олександра Онищенка.

Таку інформацію надали в НАЗК на скаргу проекту “Марлін”. Проект звернув увагу відомства на те, що  електронна декларація народного депутата Онищенка відсутня в реєстрі.

Після опрацювання документів, наданих Верховною Радою, у НАЗК пообіцяли вжити заходів за наявності підстав. Зокрема, Олександру Онищенку повідомлять про факт неподання декларації, і він має протягом десяти днів з дня повідомлення подати декларацію, відзначили в Департаменті фінконтролю НАЗК.

Після того, як Онищенко відреагує або проігнорує повідомлення від НАЗК, агентство прийме рішення чи складати протокол про адміністративне корупційне правопорушення, чи надіслати матеріали до інших антикорупційних органів.

Нагадаємо, в жовтні стало відомо, що НАБУ готується завести справу на Онищенка саме через відсутність декларації.

Виготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>