Депутат Дніпровської міськради не задекларував маєток, Infinity та бізнес дружини

sam--02 (2)
28 переглядів

Артем Хмельников – депутат Дніпровської міської ради від «Самопомочі», не вніс у декларацію двоповерховий будинок, де живе. Також не вказав у податковому звіті дороге авто, яким постійно користується, та бізнес дружини. Про це повідомляють «Наші гроші», посилаючись на «Громадський контроль» з Дніпра.

Журналісти встановили, що голова бюджетного комітету Артем Хмельников постійно користується будинком у елітному передмісті Дніпра Обухівці. Площа маєтку  – 180 кв. м., а володіє ним мати депутата Людмила Хмельникова. Як з’ясував «Громадський контроль», будинок може коштувати більше 100 тисяч доларів. Його подарували матері депутата у 2015-му. Між тим мати нардепа викладає у медичній академії.

Маєтку у декларації голови бюджетного комітету нема. Там вказана квартира площею 50 кв. м.

Також розслідувачі зафіксували, що Артем Хмельников постійно їздить на авто Infinity вартістю близько 50 тисяч доларів. Машина зареєстрована на сестру депутата Тетяну Острікову. Саме це авто журналісти неодноразово знімали поряд з будинком у Обухівці. Іномарка у е-декларації депутата не зафіксована, її ж власниця – сестра Артема Хмельникова, працює лікарем у Дніпровській залізничній лікарні.

«Громадський контроль» також з’ясував, що дружина депутата разом з її батьком Валерієм Скляром володіє підприємством ТОВ «Група «Мік». Частка Анни Хмельникової складає 50 тис грн. Ця інформація теж не потрапила в декларацію Хмельникова.

На сайті Дніпровської міськради вказано, що Хмельников працює в університеті «Україна» старшим викладачем кафедри психології та гуманітарних дисциплін. Згідно з декларацією, за минулий рік у вузі він отримав 14,5 тис грн. зарплаті. Також у декларацію потрапили 989 тис грн. від підприємницької діяльності і 100 тис грн. від продажу рухомого майна. Дохід дружини – 60 тис грн. зарплати.

 

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>