У декларації Авакова знайшли помилку

Avakov
17 переглядів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило незначне порушення в електронній декларації міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за 2015 рік.

Про це повідомляють “Українські новини“, які отримали відповідний документ від НАЗК.

Глава МВС Арсен Аваков продав картину художника О. Попова “Портрет дівчини” за 1,5 мільйона гривень і вказав це в розділі “Доходи, у тому числі подарунки”, не зазначивши цю інформацію в розділі “Видатки й угоди”.

Таким чином, Аваков порушив вимоги закону “Про запобігання корупції”. Однак ця помилка не дає підстав для притягнення міністра до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Міністр вже прокоментував цю новину на свій сторінці у Фейсбуці. Він пообіцяв виправити цю неточність в декларації.

«Причитав у пресі рішення НАЗК щодо перевірки моєї декларації за 2015-й рік. Не знаю, чи правда те, що написали журналісти – мені ніхто нічого не надсилав та не показував, але я радий. Нарешті!» – написав міністр.

«НАЗК підтвердило подану декларацію і знайшло тільки одну помилку в тому, що вказавши дохід в одному рядку, я не повторив його в іншому розділі – дуже радий! Це роз’яснення щодо заповнення форми я виправлю. А зібрані матеріали щодо декларації переплету у фоліант, з висновком НАЗК в кінці”, – зазначив Аваков.

Міністр також заявив, що для заповнення електронної декларації йому довелося витратити багато часу та ретельно збирати різноманітні документи.

«Мені довелося збирати довідки і документи – починаючи з торгово-промислової палати Італії і аж до завіреної копії книги садового товариства на кілька соток городу з деревами в селі Коробочкіно, Чугуєвського району Харківської області. Стопка довідок, запитів, відповідей, підготовлених виписок і направлених у відповідь на запити документів займає 2 ящики письмового столу», – зазначив міністр.

 

Підготовлено ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Декларації

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>