Очільник “Укравтодору” Новак задекларував майже 900 тис. гривень зарплати

novak_slavomir
16 переглядів

Виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України “Укравтодор” Славомір Новак задекларував майже 900 тис. гривень зарплати. Про це свідчить інформація Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

29-го серпня цього року Новак вніс повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. В ньому вказано, що на основному місці роботи в Укравтодорі він отримав 893 849 гривень заробітної плати.

Нагадаємо, що колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став новим в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) у жовтні 2016-го року.

Згідно з декларацією за 2016 рік, опублікованою на сайті НАЗК, Славомір Новак має квартиру у Польщі на 139 кв.м, якою володіє навпіл із дружиною Монікою Новак, а також гараж на 10 квадратів, також у спільній власності із дружиною. Цією нерухомістю родина володіє з 2007 року.

У декларації Новак також вказав автомобіль Volvo V40CC 2014 року випуску, яким володіє сам, та авто дружини Volvo XC60 2012 року випуску.

У Новака немає об’єктів незавершеного будівництва, цінних паперів чи дорогих подарунків.

На банківських рахунках колишній міністр транспорту Польщі має 25 798 євро, 114 000 англійських фунтів стерлінгів та 46 942 польських злотих. Готівкою Новак тримає 60 000 польських злотих.

Як відомо, раніше Новак заявляв, що в цьому році Кабінет міністрів України визначив йому посадовий оклад в розмірі 13 тис. гривень, а також передбачив надбавку. Глава “Укравтодору” додав, що в середньому його посадовий оклад становить 100 тис. гривень після вирахування податків, які він сплачує в Україні.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше повідомляв, що зарплата Новака формувалася на підставі тарифної сітки для держслужбовців, що передбачає наявність надбавок.

 

Фото: parezja.pl

Підготовлено ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Декларації

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>