Заступник прокурора Донеччини оскаржує перевірку своєї декларації

Korshun
45 переглядів

Заступник прокурора Донецької області Григорій Коршун просить суд визнати незаконними та скасувати результати перевірки Національним агентством з питань запобігання корупції  (НАЗК) його електронної декларації за 2015 рік.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають “Українські новини“.

Коршун також просив суд призупинити виконання оскаржуваного рішення НАЗК на час розгляду позову, однак суд йому в цьому відмовив.

У рішенні НАЗК від 14 липня йдеться про те, що Коршун подав недостовірні відомості, які відрізняються від достовірних на суму, меншу за 250 прожиткових мінімумів (421 тисяча гривень).

У зв’язку з цим підстави для притягнення його до відповідальності відсутні, однак прокурор зобов’язаний був до 15 серпня подати виправлену декларацію.

Серед основних порушень у декларації заступника прокурора, зокрема – відсутність відомостей про житловий будинок площею 49,9 кв. м у Донецькій області, який належить його дружині.

Також він не задекларував 7,8 тис. гривень своєї пенсії і 3,3 тис. гривень стипендії дочки.

Водночас, в агентстві зазначили, що такі інституції як Національна комісія з цінних паперів та фондового ринка, Міністерство юстиції, Національний депозитарій та Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру не надали відповіді на запити агентства.

 

Підготовлено ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Декларації

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>