НАЗК не знайшло порушень у деклараціях Гройсмана і аграрного міністра Кутового.

kutovyi
22 переглядів

У Клімкіна та Климпуш-Цинцадзе виявили неповне відображення інформації.

Нацагентство із запобігання корупції затвердило результати перевірок декларацій Прем’єр-міністра Гройсмана, членів Уряду, народних депутатів, суддів та інших високопосадовців. Загалом йдеться про 11 осіб.

“В деклараціях очільника уряду Володимира Гройсмана і міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового порушення відсутні”, – йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Перевіряли також декларації міністра закордонних справ Павла Клімкіна та віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе – обох за 2015 рік.

У них виявили порушення за ст. 46 ЗУ “Про запобігання корупції”, зокрема у Павла Клімкіна знайшли неповне відображення інформації про об’єкти нерухомості, що належать суб’єкту декларування та членам сім’ї (п. 2, ч. 1, ст. 46), а також про видатки та всі правочини, вчинені у звітному періоді (п.  10, ч. 1, ст. 46). У Іванни Климпуш-Цинцадзе також неповно відображена інформація про об’єкти нерухомості (п. 2, ч. 1, ст. 46), а також про цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів (п. 3, ч. 1, ст. 46).

За результатами перевірки було виявлено порушення в декларації судді Вищого адміністративного суду України Анатолія Єрьоміна: він подав недостовірні відомості на суму, яка не перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. НАЗК прийняло рішення про винесення припису згідно з пунктом 5 розділу ІV «Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», затвердженого рішенням Національного агентства від 10.02.2017 № 56.

“В деклараціях інших суб’єктів декларування більшість порушень стосуються ст. 46 ЗУ “Про запобігання корупції”: неповнота відображення доходів (п. 7, ч. 1 ст. 46), неповне відображення відомостей про наявні грошові активи (п. 8 ч. 1 ст. 46), фінансові зобов’язання (п. 9 ч. 1 ст. 46), видатки та правочини, вчинені у звітному періоді (п. 10, ч. 1, ст. 46) та ін”, – зазначили у відомстві.

 

Підготовлено ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Декларації”

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>