Нардеп Віктор Развадовський задекларував 12,7 млн. гривень як «подарунок» від свата.

gift-razvadovskii2
39 переглядів

Загалом у 2016-му році Развадовський заробив 19 мільйонів гривень.

Як зазначено у декларації, офіційна зарплата нардепа за рік склала 166 тис. грн. Ще 204 тисячі – пенсія народного обранця за минулий рік. Також Развадовський отримав дохід від відчуження рухомого майна загалом на суму 4,4 млн грн. Однак найбільший дохід – це «подарунок у грошовій формі» на суму 12,7 мільйонів гривень, які нардеп отримав від свого свата – Едуарда Михайловича Лопатко.

На запитання журналістів про такий «подарунок», Развадовський зазначив, що отримані від свата кошти він передарував своїм виборцям, адже в 2016-му році надав фінансову допомогу на загальну суму 12 млн. 680 тис. гривень.

74-річний Едуард Лопатко та його син, Сергій Лопатко – зять нардепа Развадовського – мають готельний та транспортний бізнес. Також Едуард Лопатко був у нардепа Развадовського помічником на громадських засадах у Верховній Раді четвертого та сьомого скликання.

За законом, сват не вважається близькою особою, а тому отримувати такі подарунки народному обранцю не можна.

Також Віктор Развадовський вказав у декларації 8 об’єктів нерухомості, зокрема у с. Стоянка Київської області нардепу належить житловий будинок загальною площею 845 кв.м. та дві земельні ділянки площею 0.4 га. У Києві нардеп має квартиру на 150 квадратів та гараж. Ще три об’єкти в декларації зазначені, як «недобудовані» –  це господарські будівлі у с. Стоянка.

Також задекларував нардеп і готівку: 900 тис. гривень, 1 млн. 50 тис. доларів та 240 тис. євро.

У 2017-му Развадовський вже вніс зміни до декларації. Зокрема, цього року він придбав три автівки на загальну суму близько 9 мільйонів гривень.

Віктор Развадовський обраний до Верховної Ради 8-го скликання по виборчому округу №67 в Житомирській області. Він є членом депутатської групи “Відродження”.

Активісти «Антикорупційного штабу» вже написали звернення у НАЗК з проханням перевірити, звідки у народного депутата такі статки.

 

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» у рамках проекту «Декларації»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>