Двоє суддів з Ужгорода звільненні “за власним бажанням”

160816_0
461 переглядів

Двоє суддів Ужгородського міськрайонного суду – В’ячеслав Домніцький та Павло Микуляк – звільнені із посади, оскільки подали заяви про свою відставку. Відповідну постанову Верховна Рада України прийняла 22 вересня.

Як нещодавно повідомляв CorruptUA.org, В’ячеслав Домніцький – екс-голова суду, – відомий тим, що проживає у просторому будинку, який офіційно належить його матері – пенсіонерці за віком.

Павло Микуляк відомий тим, що в останніх деклараціях – за 2014 та 2015 роки – не вказував інформацію про майно та статки своєї дружини, посилаючись на те, що вона відмовилася надавати таку інформацію про себе. З декларації ж відомо, що суддя сам володіє просторим приватним будинком – майже на 200 кв. метрів.

«В’ячеслав Вікторович та Павло Павлович за роки роботи в Ужгородському міськрайонному суді надавали працівникам й своїм молодшим колегам  не тільки професійну допомогу, а й цінні життєві поради, за що колектив установи висловлює вдячність!» – резюмує прес-служба Ужгородського міськрайонного суду у повідомленні про звільнення суддів.

Нагадаємо, CorruptUA.org опублікував серію матеріалів “Чим декларації суддів багаті”. В розслідуваннях йдеться про спосіб життя посадовців та задекларовані статки.

Чим декларації суддів багаті. Спосіб життя служителів Феміди з Ужгородського міськрайонного суду

Чим декларації суддів багаті. Маєтки та землі служителів Феміди Господарського суду Закарпатської області

Чим декларації суддів багаті. Як живуть слуги Феміди з Ужгородського міськрайонного суду

Чим декларації суддів багаті. В Ужгороді слуги Феміди є з маєтками, а є й безхатченки

Бюро журналістських розслідувань “Варто ЗНАТИ!
для CorruptUA.org

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>