Антикорупціонери можуть отримати безкоштовний доступ до платформи бізнес-розвідки

140616_05
107 переглядів

Українські журналісти-розслідувачі, громадські діячі та інші викривачі корупції можуть отримати вільний доступ до бізнес-аналітичної платформи YouControl.  Про це повідомили у Transparency International Україна.

За допомогою сервісу користувач протягом хвилини може отримати повне досьє про будь-яку українську компанію або директора. Аналізуючи дані з більш ніж двадцяти офіційних джерел, YouControl очищує їх від помилок та надає інформацію у вигляді структурованого звіту. Сервіс дозволяє легко визначити фіктивність компанії, банкрутство, фінансову нестабільність, схильність до невиконання партнером зобов’язань та можливості для тиску через адміністративний ресурс. Платформа також містить інформацію про статки посадовців та їхніх сімей. Спираючись на дані YouControl викривачі корупції можуть виявляти зловживання та робити глибокі висновки про стан економіки та бізнес-середовища.

Платформа була створена як цілком комерційний проект. Утім власники YouControl вирішили, що у системи має бути громадська місія. Тому вони звернулися до Transparency International Україна, щоб  організація допомогла розповсюдити систему серед викривачів корупції безкоштовно.

Щоби отримати безкоштовний акаунт до бази даних YouControl, напишіть на електронну пошту tymchenko@ti-ukraine.org.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>