Чернігівська міськрада безкоштовно виділила землю під автостоянку для організації, яку очолює депутат

parking-705873_1280
882 переглядів

Чернігівська міська рада безкоштовно надала 15 соток землі під автостоянку, у постійне користування громадській організації, головою якої є депутат міськради Таїсія Радчук.

Більшістю голосів Чернігівська міська рада ухвалила рішення, згідно якого чернігівській міській громадській організації інвалідів «Допомога» затвердили проект землеустрою, щодо відведення та надали земельну ділянку у постійне користування, площею 0,1563 га, по вул. Кільцевій, для розміщення автостоянки (землі житлової та громадської забудови).

Скрін 1

З 35-ти присутніх на засіданні депутатів, за відповідне рішення проголосував 31 обранець.

Скрін 2

Земельна ділянка з кадастровим номером 7410100000:02:006:0207 розташована поблизу чернігівського мікрорайону «ЗАЗ», навпроти житлових багатоповерхівок.

скрін 3

На території ділянки наразі ростуть зелені насадження. Крім того, вона межує з парковкою, та вже діючою платною автостоянкою.

Фото-1

Чернігівська міська громадська організація інвалідів «Допомога», згідно реєстру громадських об’єднань, зареєстрована в 2011 році. Головою ради організації є Таїсія Миколаївна Радчук, депутат Чернігівської міської ради.

Відповідно до даних, вказаних на сайті міської ради, Таїсія Радчук працює заступником головного лікаря з економічних питань міського пологового будинку, та входить до постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва.

Скрін 6

У відкритих джерелах про діяльність організації інвалідів, котру очолює Таїсія Миколаївна, інформації знайти не вдалось.

Автору вдалося поспілкуватись з Таїсією Радчук, але вона відмовилась коментувати діяльність організації, пославшись на свою зайнятість.

У той же час, депутатка зареєструвала ГО в себе вдома. Чернігівська міська громадська організація інвалідів »Допомога» зареєстрована за тією ж адресою, де мешкає пані Радчук.

Це вже не перший земельний скандал, до якого причетна Таїсія Радчук, або, як її кулуарно називають Тая «Золота ручка». Так, наприкінці каденції Чернігівської міської ради попереднього скликання, за ініціативи Радчук депутати намагались протягнути рішення про виділення земельних ділянок, загальною площею 1,5 га, що надавалися «підставним» особам, які часом, мали прямі родинні зв’язки з діючими депутатами. Серед отримувачів землі, тоді значились, у тому числі, студенти та пенсіонери, деяким з них було 84 та 91 рік.

Тоді, міський голова під тиском зовнішніх факторів рішення не підписав.

До чергових місцевих виборів залишились лічені місяці. Можливо, розуміння того, що мандат до наступної ради деяким депутатам не світить, штовхає їх на прийняття неоднозначних рішень. І якщо минула каденція депутатів намагалась протягнути всі сумнівні рішення по землі одним пакетом, то зараз відчувається більш плановий підхід.

Залишається лише здогадуватись, навіщо організації інвалідів знадобилась автостоянка на 15-ти сотках міської землі, котру їм безоплатно надали у постійне користування. І сподіватись, що «земельна лихоманка» ближче до осені не стане епідемією у Чернігівській міській раді.

Андрій Кужель

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>