Азарову не вистачає грошей на ремонт доріг

2 переглядів
forbes.ua

forbes.ua

Кабінету міністрів не вдається в повному обсязі профінансувати намічені на 2013 рік ремонтні роботи. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомляє Forbes.ua.

«Зрушення дійсно є, але вони не такі швидкі, як хотілося б, і пов’язано це, перш за все, з тим, що нам досі не вдається в повному обсязі профінансувати намічені на цей рік обсяги виконання ремонтних робіт. Хоча, повірте, уряд вживає всі необхідні заходи, щоб до настання зими в основному виконати намічені обсяги робіт », – написав прем’єр.

Нагадаємо, «Укравтодор» у 2014 році планує відремонтувати 7,7 тис. км автодоріг загального користування на суму близько 5 млрд грн.

One thought on “Азарову не вистачає грошей на ремонт доріг”

  1. x26us коментує:

    Денег не хватает на ремонты а как же так что еще летом укравтодор кричал что на 99% залатал все ямы?а ямы как были так и остались куда деваются миллиарды гривен которые берутся из акциза на топливо не понятно …за 20 лет не встречал ни одного камитального ремонта дорог которые бы продержались больше 2 лет …перед евро кинулись делать дороги и те уже в отвратительном состоянии трасса Москва-Симферополь убитая пусть ям и крайне мало но зато бургов и колейности столько что мама не горюй ….так это елки палки трасса международного масштаба……..Хватит воровать!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>