Водії нарікають, що підвищення штрафів лише збільшить хабарі даішникам

10 переглядів
autosite.com.ua

autosite.com.ua

Штрафи за порушення правил дорожнього руху збільшать у 3-4 рази. Під приціл Державтоінспекції потрапили дрібні дорожні «фоли»: непристебнутий пас безпеки, проблемні гальма, мобільний телефон у руках під час руху, а також занадто тоноване скло і відсутність шолома у мотоцикліста. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Підсиленням відповідальності інспектори планують підвищити безпеку на дорозі. Проте, за версією водіїв, підвищиться не безпека, а розмір хабара інспектору. Песимізм водіїв намагаються розвіяти в Державтоінспекції.

Нові штрафи змусять автовласників дотримуватися правил. За статистикою міліції, останнє підвищення 2008-го скоротило кількість смертей в аваріях.

Окрім підвищення штрафів, водіїв обурює інша новація: інспектору дають право зупиняти машини за підозрою в технічній несправності авто. «Як інспектор, не маючи приладів у руках, на нюх, на слух, на дотик може перевірити такий складний апарат?» – цікавиться автовласник.

У ДАІ водіїв заспокоюють тим, що це лише законопроект, і в остаточній редакції він може суттєво змінитися.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>