Місцева влада в семи регіонах істотно підвищила комунальні тарифи

Андрій Товстиженко, ZN.UA
Андрій Товстиженко, ZN.UA
10 переглядів
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Андрій Товстиженко, ZN.UA

За останній тиждень про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги повідомили Рада міністрів АР Крим, Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська та Черкаська обласні державні адміністрації.

Про це повідомили на всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, пише сайт ZN.UA.

Як повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, найбільш суттєве підвищення тарифів для населення відбулося:

– в селі Руська Лозова Дергачівського району Харківської області, де тариф на послуги з водопостачання зріс на 70,0%, а тариф на послуги з водовідведення зріс на 98%,

– з селі Мазинки Переяслав-Хмельницького району Київської області, де тариф на послуги водопостачання зріс на 66,7%,

– в селі Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області, де тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій зріс на 209,7%.

Всього ж по Україні за тиждень тарифи на водопостачання зросли в дев’яти населених пунктах, на водовідведення – у восьми.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>