Міндоходів запропонувало знизити ПДВ майже удвічі

gazeta.ua
gazeta.ua
3 переглядів
gazeta.ua

gazeta.ua

Податок на додану вартість (ПДВ) з 1 січня 2014 року може бути знижений з 17% до 9%. Така пропозиція міститься в законопроекті, ініційованому Міністерством доходів і зборів, пише сайт gazeta.ua.

Водночас відомство запропонувало скасувати пільги з цього податку, а також ввести як компенсацію податок з обороту зі ставками 1% і 2%.

У пояснювальній записці до документа сказано, що від впровадження проекту нормативного акта передбачається збільшення надходжень до бюджету приблизно на 22 млрд грн, а витрати суб’єктів господарювання відсутні.

Правила визначення доходів і витрат планується наблизити до правил нарахування податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ шляхом скасування правила «першої події». Також запропоновано впровадити метод нарахувань, сприяючий уніфікації первинних документів бухгалтерського обліку з документами податкового обліку (податкової накладної). Крім того, будуть створені передумови для спрощення форми та порядку заповнення податкової звітності з ПДВ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>