Суд Лінча повністю схвалюють 15% українців, ще 30% – вагаються

porjati.net
porjati.net
10 переглядів
porjati.net

porjati.net

Відносна більшість українців вважають самосуд неприпустимим у будь-якому випадку, але кількість прихильників суду Лінча також дуже значна, пише сайт ZN.UA

Самосуд вважають єдиним способом покарати злочинців 15% українців. Ще 31% вважають, що у цілому самосуд неприпустимий, але в деяких випадках він може бути виправданим.

Як свідчать дані соцопитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» та Центром Разумкова, найбільше прихильників суду Лінча серед виборців «Свободи» (22%).

Проте відносна більшість громадян (48%) вважають суд Лінча неприпустимим у будь-якому випадку. Порівняно з даними квітня 2012 супротивників самосуду стало більше на 10%.

Дослідження провели Фонд «Демократичні ініціативи» спільно разом з соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 22 травня 2013 року. Опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>