Лише 183 депутати оприлюднили декларації

pravda.cc.ua
16 переглядів

pravda.cc.ua

У відкритих джерелах доступні декларації лише 183 народних депутатів.

Про це пише сайт «Українська правда» з посиланням на повідомленні руху «Чесно».

Решта 261 народний обранець не опублікував, а також не надав свою декларацію у відповідь на звернення «Чесно».

Згідно вимог законодавства депутати мали подати декларації до Апарату Верховної Ради до 1 квітня. Протягом 30 днів після подання декларації мали бути опубліковані в офіційних виданнях парламенту.

«Рух «Чесно» виявив лише 153 декларації, що були оприлюднені у встановлений законом строк. Ще 30 декларацій з’явилися у відкритих джерелах після 1 травня», – повідомили в русі.

За інформаціє руху, найкраще виконали норми законодавства депутати від «УДАРу» – у відкритих джерелах є декларації усіх 42 депутатів.

Також дані про свої статки відкрили: 62 депутати з фракції ВО «Батьківщина» (65% від кількості членів партії), 35 «регіоналів» (17% від кількості членів партії), 26 «свободівців» (72% від кількості членів фракції) та 16 з 32 позафракційних депутатів.

chesno.org

chesno.org

Найменше декларацій відкрили нардепи фракція Компартії – лише 2 депутатів розкрили дані про своє майно (6% від кількості членів фракції).

Лідери 3-х опозиційних фракцій опублікували свої декларації у відкритих джерелах.

Декларації Олександра Єфремова (Партія Регіонів) та Петра Симоненка (КПУ) станом на 17 травня рух не виявив.

Взагалі на звернення ЧЕСНО з вимогою оприлюднити декларацію, яке було надіслано персонально кожному парламентарю 10 квітня, відповіли лише 70 народних депутатів.

7 народних депутатів відмовилися надати декларацію у відповідь на звернення руху, серед них: «регіонали» – Юрій Воропаєв, Іван Фурсін, Ігор Шаров та Володимир Дудка; Ярослав Федорчук з «Батьківщини»; «свободівець» Євген Мельник та комуніст Сергій Гордієнко.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>