Як взяти хабара і не опинитись за гратами: спектакль в 5-ти діях

admin
fresher.ru
fresher.ru
209 переглядів

fresher.ru

Хочеш отримати швидкі гроші нічого не роблячи та ще й за грати при цьому не попасти? Є хороша інструкція від Херсонських чиновників! От наприклад Заступник голови Скадовської райдержадміністрації з питань гуманітарної політики на власному прикладі показав, що все не так складно. Потрібно брати хабара за те, чого зробити, нібито, не можеш.

Все по порядку:

Дія перша – знайди собі хорошого знайомого у відділі архітектури та містобудування.

Дія друга – тут вже все залежить від вас, або домовитись із вищевказаною особою на благодійних засадах, або ж по братському поділитись.

Дія третя – чекаємо «дурника», котрий не знає про рамки ваших повноважень, та починаємо лякати.

Дія четверта – або 5000$ або висновок Відділу архітектури буде готуватись ще «надцять» років.

Дія п’ята – всяко буває – попали до суду. То не біда! В суді ж розумні люди сидять, вони то знають, що «Перешкоджання надання вищевказаного висновку не є діями, які міг здійснювати заступник голови Скадовської РДА з використанням наданих йому повноважень».

Висновок: судять вас не за хабарництво, а за «замах на заволодіння чужим майном шляхом обману». Отримуєте бонус – рік обмеження волі. Та то теж не проблема! Користуючись законом Про амністію та гуманністю нашого законодавства просимо суд позбавити вас такого приємного подарунку. І вуаля – хабар узяли, в суд потрапили, а покарання уникнули. Тут і Коперфільд позаздрив би.

Д. Хортица

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>