Нові схеми шахраїв у погонах

admin
3 переглядів

http://mrgall.com

Тільки-но підготувала інформацію про те, як один міліціонер спровокував дівчинку передати наркотики і тут же її затримав. У цьому випадку його підступність і цинізм були викриті, але подібних випадків – безліч і вони сходять з рук працівникам міліції. Більше того, вони  мають з подібних речей немалий зиск.

У згаданому випадку йшлося про дівчинку з малозабезпеченої родини. А  я знаю кілька прикладів з життя, коли таким чином діяли щодо дітей з цілком благополучних і забезпечених сімей, не кажучи вже про справдніх наркоманів.

То – суцільний клондайк для міліції! Одним пострілом вбивається двоє зайців: і статистику можна поліпшити і гроші з батьків скачати. Бо їм відразу дають зрозуміти: за певну суму доларів (вона пишеться в мобілці і одразу стрирається) справу можна замняти, як нічого й не було.

Якщо раніше йшлося про кількасот доларів, то останнім часом такса доходить до півтори-двох тисяч. У ній, кажуть, закладено частка начальникові райвідділу і вище.

Хто й коли розкриє і покарає такі схеми?!

Світлана Орел

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>