У квартирі журналіста газети «Експрес» виявлено підслуховуючий пристрій (ФОТО)

15 переглядів

фото expres.ua

Минулого тижня пристрій для негласного зняття інформації було знайдено у приватній квартирі журналіста видання «Експрес» Тараса Зозулінського абсолютно випадково. Як повідомляє сайт «Експрес», прилад був зашитий у домашній одяг.

На запрошення редакції, був проведений огляд знайденого пристрою висококваліфікованим незалежним експертом.  Як зазначається в повідомленні, спеціаліст підтвердив, що «це пристрій для негласного зняття інформації дуже високої якості із автономним джерелом живлення».

В результаті інциденту 6-го грудня Тарас Зозулінський та редакція газети подали заяви та повідомлення про злочин до Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, ГУМВС України у Львівській області, Прокуратури Львівської області та Управління Служби Безпеки у Львівській області.

За інформацією Головного управління МВС України у Львівській області, заяву працівника ЗМІ було зареєстровано у журналі єдиного обліку злочинів та правопорушень та відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України (умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Подальші дії правоохоронних органів для працівників видання «Експрес» не були переконливими. На думку Тараса Зозулінського, намагання прослуховувань та дії міліції можуть бути пов`язані з публікацією матеріалів про наркоторгівлю, які журналіст публікує протягом двох років: «Разом із колегами я займаюся розслідуваннями на тему наркоторгівлі. Ми працювали над цією темою протягом останнього місяця. В процесі редакційної роботи нам стали відомі факти щодо можливих незаконних дій самих працівників міліції. Незабаром опублікуємо їх на сторінках газети «Ескпрес». А в цілому я займаюся розслідуванням злочинів, пов`язаних із наркоторгівлею, протягом двох років».

Довідково
Тарас Зозулінський – один із провідних  журналістів газети, переконаний, що негласне проникнення у його квартиру та встановлення пристрою для зняття інформації прямо пов’язане із його професійною діяльністю. Зокрема, з підготовкою до друку відділом розслідуваннь газети «Експрес» ряду резонансних матеріалів. Також Тарас Зозулінський є автором декількох розслідувань, опублікованих в газеті «Експрес» у грудні 2012 року. Журналіст виявив та дослідив причетність родини прем’єр-міністра України Миколи Азарова до заволодіння активами на кримському узбережжі, оборуток навколо дачі Президента у Магарачі, зловживань міліцейського підприємства коштами громадян України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>