Статистика корупції на Житомирщині – півсотні порушень за рік

admin
corruption2
15 переглядів

investorlawyers.net

Правоохоронці нещодавно оприлюднили статистику боротьби з корупцією на Житомирщині в 2012 році.

Виявляється протягом 2012 року, до адмінвідповідальності за скоєні корупційні діяння було притягнуто понад півсотні урядників з Житомирської області різного рівня. У корупції звинуватили 12 державних службовців, 7 представників органів місцевого самоврядування, співробітників податкової служби та військовослужбовців Збройних сил України.

Але лише 10 порушників звільнили з посад у зв’язку з порушенням антикорупційного законодавства. Ще 43 урядники, за рішеннями судів, сплатили понад 40 тисяч штрафних гривень.

Серед найпоширеніших порушень – сумісництво держслужбовців, використання службового становища та випадки надання неправомірної вигоди.

Відзвітуватись про боротьбу в корупції мали б і органи влади. Хоча б на виконання численних програм по боротьбі з корупцією. Але чиновники поки не поспішають це робити.

Василь Марченко

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>